.

Увезени Поликарбонат рамка Поликарбонатна леќа Ширина на објективот : 52 милиметри [ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ]К
Очила 4 пакување плус 4 пакување е еднакво на 8 пакување очила за читање за жени Купувањето пакет може да �
Пластична рамка неполаризирани Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективот : 2,04 инчи Пласти�
Совети за храмот Отпорен на гребење Силиконски влошки за нос Оптички квалитет Совети за храмот Отпорен
Пластична рамка Антирефлексивна обвивка за обложување Ширина на леќи : 52 милиметри Висина на леќи : 40 мм
Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да �
Пластична рамка ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТПластична Рамка, Акрилни Леќи, Ширина На Објективот : 2.01", Висина �
Увезени Поликарбонатна леќа неполаризирани Големина : 5 5 / 8" (143мм) W x 1 3 / 4 "(44мм) H Големина : 5 5 / 8 "(143мм) W x 1 3
Меки крпи од леќи со микрофибер, отпечатени од едната страна Лесен и преносен за да можете без напор да г
Мерење : Ширина на леќи52мм (205 ''), мост21мм (0,83 ''), АРМ148мм (5,83 ''), ширина на рамката132мм (5,20 ''), висина на рамка
Пластична рамка Композитни леќи Подлога за обложување отпорен на гребење Ширина на леќи : 60 милиметри В�
Увезени Пластична рамка Поликарбонатна леќа Ултра Виолетова Заштита слој слој Ширина на објективот : 46
Ацетат рамка неполаризирани Ширина на објективот : 55 милиметри Висина на објективот : 41 милиметри...
Увезени Пластична рамка Поликарбонатна леќа Ултра Виолетова Заштита слој слој Ширина на објективот : 50
Увезени Поликарбонатна леќа Ширина на објективот : 52,5 милиметри Висина на објективот : 40 милиметри...
ОКУЛАР, бренд на професионални, достапни очила за читање Добијте уникатни очила за читање од ОКУЛАРОТ и
Спречете магла на сите видови очила и оптика, вклучувајќи очила за очила, леќи за фотоапарати, штитови з�
【Сини очила за блокирање на светло за читање】 Сигван очилата за читање имаат блокирање на сина светли�
Меки крпи од леќи со микрофибер, отпечатени од едната страна Лесен и преносен за да можете без напор да г
Окулар 1 пакувајте тркалезни чаши од желка и 1 пакувајте мали овални тркалезни чаши од желка купете паке
Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат
Ширина на леќи : 213 "(54мм), ширина на рамката : 5.91" (150мм), висина на леќи : 1,85 "(47мм) Мост (ДБЛ) : 0,91" (23мм), должина
СТИЛПреголема И удобна чаша за читање со привлечен убав изглед и координативна природа ВКЛУЧЕН СЛУЧАЈс
Увезени Пластична рамка Ширина на објективот : 51 милиметри Висина на објективот : 41 месец...
Пластична рамка Поликарбонат леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 53 милиметри Висина на леќи : 45 милиме�
Увезени Пластична рамка неполаризирани Ширина на објективот : 49 милиметри Висина на објективот : 30 мили�
Увезени Метал+TR90 рамка Сина Светлина блокирање објектив Ширина на објективот : 56 милиметри Мост : 16 мили�
Добредојдовте ВО ПРОДАВНИЦАТА МЕДОЛОНГ Ако вашите очи имаат специјална диоптрија, ве молиме купете при
Полиестер Закрпи за едно око : Изработени од полиестерски материјал, дише, удобно, на очите за време на н�
ЈА ОТСТРАНУВА НЕЧИСТОТИЈАТАпретходно навлажнетото бришење ќе ја отстрани прашината, нечистотијата, да
Увезени Композитна рамка Не поларизирани Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита Ширина на ле
Увезени Ширина на објективот : 55 милиметри Мост : 20 милиметри Рака : 135 милиметри [ТОЧНА ДИОПТРИЈА] Остане
100% други влакна Рамка за поликарбонат не поларизирани Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита
Рамките за очила остануваат вклучени со нашите влошки за нос против лизгање Удобен зафат додека читате
进口 Пластична рамка Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективот : 52 милиметри ●Лесните чита�
Увезени Не поларизирани Ширина на леќи : 53 милиметри Висина на леќи : 41 милиметри Мост : 18 милиметри АРМ : 1
Увезени Композитна рамка Ширина на леќи : 55 милиметри Голема големина на очила : Ширина на леќи55мм (2,17 ''),
Добредојдовте ВО ПРОДАВНИЦАТА МЕДОЛОНГ Ако вашите очи имаат специјална диоптрија, ве молиме купете при
Подлога за нос во облик на нос, може да ја направи носот мечка дури и сила и да избегне вовлекување на очи
Eyekepper 4 Pack Plпакет е еднакво на 8 чаши за читање на пакувања за жени Набавката на пакети може да ужива во по�
Хелес Римелсс метални легури со единечна визија за читање очила Поликарбонат UV+420cut сина светлина за бло
Пластична рамка неполаризирани Ширина на објективот : 45 милиметри Висина на објективот : 45 милиметри...
Зошто ви се потребни очила за читање? Степенот на пресбиопија е поврзан со возраста Ако не носите очила �
увезени Пластична рамка Ширина на објективот : 2,6 инчи Quze БЛОКИРАЊЕ на СИНО СВЕТЛО : Рефлектирајте и филт
Пластична рамка НеПоларизирани Ширина на објективот : 56 милиметри ЕФЕКТИВНО ФИЛТРИРАЊЕ НА СИНО СВЕТЛО F
Титаниумска рамка неполаризирани Ширина на објективот : 52 милиметри Рака : 134 милиметри Го ублажува визу
Увезени Пластична рамка Не поларизирани Антирефлексивна обвивка за обложување Ширина на леќи : 50 милим�
Очен капак BB60 леќиТранспарентни леќи со 12 слој жолтеникава обвивка 100% ув заштита Очен капак BB60 леќиТран
Увезени Не поларизирани Антирефлексивна обвивка за обложување Ширина на леќи : 50 милиметри Мост : 17 мили
Купете со доверба! Овластен Трговец На Мало Автентичноста Е Загарантирана Целосен малопродажен пакет с