.

Овој водоотпорен мултифункционален ранец за нега е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина Џеб
ДОВОЛНО ПРОСТОР26см х 32см (прибл Доаѓа со рачка за да можете лесно да ја подигнете торбата или да ја закач
Нашите ѕидни уметнички дизајни се достапни во избор на големини и достапни како отпечатоци, врамени отп
Памперс Крузерс пелени со нашиот сопствен Систем За Истегнување Се дизајнирани за активни бебиња од си�
●Запознајте Ја Новата Жива Мека ● со кадифено мек допир, мекоста Е 2 ПАТИ повеќе од само памучни Со најл�
Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса Затворањето
Каналите за заклучување ја апсорбираат влажноста и ја заклучуваат Облогата без здив помага во смирувањ
Протекување? Не на нашиот часовник Сега Лув има до 12 часа заштита од истекување, дење и ноќе Тројните Шти
Дизајн со голем Капацитет : торба за пелени со голем капацитет и дизајн со двојни џебови, суво и влажно р�
Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса Затворањето
}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�
Кожа Нема затворање затворање НЕШТО ЗА СЕКОГО : од утрински промени на пелени до средни состаноци, со гр�
100% Полиестер Тип на материјал : 100% Полиестер Преклопени мерења : 12"W x 6 Одвоени мерења : 25 "H x 11 Компактниот
€Голем КапацитетГолемина : 27x19, 8x36, 5cm / 10, 6x7, 8x14in Инчи Има голем простор, кој може да собере многу работи, м
Чисти и Кондициони КрпиМеки и Нежно Заштитно УредувањеСилно и удобно За доените бебиња на кои често им �
ЛЕСНИ и ИЗДРЖЛИВИ : нашите ранци избираат 600д полиестер, силен и издржлив Исто така е многу лесен, тежи по
● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак
ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : како што ќе ви каже секоја мајка или тато, влечењето опрема за вашето дев
Торбата за бебиња изградена со USB порта за полнење и кабел за напојување за да го наполните вашиот мобил�
}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�
Сувата Торба е совршена за собирање бебиња влажна пелена или други работи, а исто така чувајте ги предме
Полиестерска ткаенина со водоотпорен ефект Мултифункционална торба за пелени со повеќе џебови и голем
[Голем Капацитет ] Ранецот За Торби За Пелени Јофос поседува голем простор за складирање и добро слоевит
Материјал : нашиот ранец е изработен од издржлива и лесна ткаенина од диагон,со слатко печатење со целос
Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса Затворањето
Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса Затворањето
}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�
Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как
Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как
Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как
ГОЛЕМИНА : Голем : 11, 8х14, 2 инчи / 30х36см ; Мал : 5, 9х8, 7 инчи / 15х22см; Одлично за целодневни излети или ноќни пат
Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как
€Карактеристики На Производот Големина : 11 (L) X 7 (W) X 15,75 (H) Инчи; Тежина Помала Од 2 Килограми, Добивате Лес
ДИМЈ Бебешка Пелена КадиОрганизатор На Расадник Со Вкрстено Тело, Пренослива Корпа За Складирање Расад
Координира со бебе кукла постелнина слатка допир бебе постелнина сетови и додатоци предниот товарен пр
Нашата најмека пелена досегахаги најдобра комбинација на премиум мекост и перформанси за да им помогне
●Издржлив Материјал 15*22см(11 Големите кеси може да се користат како складирање за пелени, костими за кап�
● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак
Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат
€Карактеристики На Производот Големина : 11 (L) X 7 (W) X 15,75 (H) Инчи; Тежина Помала Од 2 Килограми, Добивате Лес
Водоотпорна Оксфордска ткаенина може да биде многу добро за да се спречи инвазијата на дамки, чувајте г�
ПАКЕТ И ЗАЧУВАЈ : Содржи Пелени со Големина 20 5 за бебиња 27+ фунти и 18 пакувања влажни марамчиња ВИД НА БЕБ
ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВИ ВЛАЖНИ КЕСИ : Големата е 11,8" х 14,2", Малата е 5,9 "х 8,7" Големата торбичка има две пр�
}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�
}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�
Големина на ранец : 10,6 Lx 7,8 Wx 14 H инчи Голем Капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден џеб со пат�
Што Ќе Добиете голема торба за торби за пелени за бебиња, ранец за пелени, 2 пати лесно бришењечисти душе
Полиестерска ткаенина со водоотпорен ефект Мултифункционална торба за пелени со повеќе џебови и голем
Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат
●Висококвалитетен Материјал●материјал Од ткаенина Од Оксфорд; висококвалитетна најлонска водоотпор�