.

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �
Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�
Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елемент
Големина Б 3" Х 3" Алатка Крикит (130 компјутер Споредете Го Модлин и нема да најдете друг производител нуди
Дебелината од 1 / 16инчи нуди абсорпција на влијанија од светлина до усогласеност и силна отпорност на аб�
Машински : температура на третман на топлина 750 ~ 830 ℃; Температура на annealing 520 ~ 650 ℃, Температура на прицвр
Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Одделение : голема сила; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : Акрилно лепи�
Погоден за занаети како што се накит и ткаење или за употреба на електрична жица за заземјување Повеќе о
●Материјал●Нашите алуминиумски прачки се направени од 6061 калуминиум, 6061 алуминиум со средна јачина, д�
Земја НА ПОТЕКЛО НАС Може да се дупчат Поцинкуван финиш отпорен на корозија Стенли рамна прачка, 3 / 4 во ш
Различни големини : 100х200х0, 8мм, 100х200х1мм, 100х200х1, 5мм, 100х200х2мм Добри механички својства, добра термичка пл�
Суровини Производител : Сад Запечатување Земја на производство : Сад Лист Од Пена, Затворена Ќелија Отпо
Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с
[Спецификации на предметите] Дурометар : 60а, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина :
Поликарбонат е отпорен на тресење, лесен за сечење, свиткан, обликуван и приближно половина од тежината
Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж
Висок квалитет : EPDM гума е цврста црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина Издржливо�
DEN 912.00
Залиха
Тип На Врска : Универзална Серија : Кликнете Печат Употреба : За Мијалник Како Линија За Снабдување Ужива
Детектор на реликвија изработен од врвен не'рѓосувачки челик материјал со исклучителна и добра изработ
Облик : лист; Материјал : полипропилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 11 / 2 "; толеран
Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И
Материјал : месинг лист, боја : златоСемот на површината, ниската содржина на кислород Висока чистота, фи
Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 "; толеранциј
Материјал : 99,9% бакар Големина на панелот : 1000мм* 100мм* 0 2мм (должина ширина висина) 2 мм, број на слоеви : еди
[Спецификации на артикалот] Материјал : ацетал хомополимер, дијаметар : 5 / 8 ", должина : 3 стапки Видови на �
Мала тежина, висока јачина и висока цврстина Високи температури и ниска температура отпор Одлична отпо�
Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�
ПолиДлизинеквивалентна површина, со аналогни резултати во врска со перформансите на растот и морфолог�
Листот ABS е голема јачина на влијание и на високи и ниски температури Добар отпор на хемикалии и извонре�
Месингот има голема јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може да издржи добро обработк�
Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : Акрилно лепило Деб�
Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �
Материјал : Месинг Димензии : 300мм х 1000мм х 0,2 мм.Главно се користи За производство на прецизни инструмент
[Спецификации на предметите] Дурометар : 75а, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина :
Месингот има голема јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може да издржи добро обработк�
Висок квалитет : Пролетната гума на неопренови е црна во боја со мазна завршница Издржливост : Овој мате�
Печатење Дигитален и екран Тоа е мала тежина Лесно е да се измисли, да се слика или ламинат...
1 / 8 алуминиумски лим метална плоча стриже сече на големина Целиот наш метал е на квадрат исечен од лист�
Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с
2 големини (дебелина x ширина должина) : 20# : 2mmx25mmx2m / 6 Материјал : бакар Неинсалирана жица со плетенка Пого�
Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�
[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Цврстина : Екстра Мека (04 пси), Тип На Ќелија : Отворена Ќелија, Боја : Бела, Текс
Низок коефициент на триење Многу голема јачина на влијание Одлична отпорност на абразија Само подмачку
[Спецификации на предметите] Дурометар : 50А, текстура : мазна, дебелина : 1мм, ширина : 36 ", должина : 30 стапки
Висококвалитетна 3 K ролна завиткана цевка од јаглеродни влакна со 100% целосен јаглерод чист јаглерод, м�
Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с
100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате
€Висококвалитетна бакарна чистота 99% бакарна фолија одбор, мазна површина, ниска содржина на кислород,
Мазна завршница Делрин материјал Мерки на прачка 9 / 16 "OD со должина од 1 ' Објектирање на абење и вода Делр
Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с