.

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув
Материјал : калено стакло + нерѓосувачки челик, големина (должина х ширина х висина) : 3 слоја = 40 / 50 / 6050х15х5
Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока
Тој е отпорен на ' рѓа, отпорен на гребење и отпорен на деформација Лесен за инсталирање, не е потребно ду
Добар квалитет (издржлив во употреба) корпа за туширање со модерен дизајн СУС 304 Неискрениот не'рѓосувач
ВЛАКНАТА ШТО не СЕ ГРЕБЕАТИздржливите И флексибилни тпр влакна создаваат долготрајни влакна за силна с
ТОАЛЕТНА ЧЕТКА од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК отворање дизајни, преградата на кутијата автоматски ќе се отвори �
Природен Материјал Дозерот За Сапун ОД МЕРМЕР ЏИМЕИ е изработен од супериорен италијански Мермер Кара�
100% памук Надградете ги вашите најважни работи за капење со супермекиот памук на оваа рачна крпа на сите
Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер
Памук Овие крпи се направени од памук Како што сите знаеме, нашите крпи ќе станат помеки, помеки и поапсо
●СИЛНА НОСИВОСТ ● со цел да се зголеми носивоста на решетката, се надградува растојанието на дупките з�
Вашите предмети ќе бидат уредно организирани и можете да уживате во повеќе простор во бањата или мијалн
Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�
ПП, ПВЦ, апс Куки за кујнски wallидови : Направено од врвен и квалитетен материјал, дизајнот без удар е прак
Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от
СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВЕНО СТИЛСКИ : овие елегантни тегли за аптеки со канистер ги чуваат потребните спојниц�
ДРЖАЧ ЗА КУТИЈА ЗА ТКИВО нема повеќе непривлечни кутии за ткиво во вашиот дом со држачот за ткиво идиза�
Обликот е убав и луксузен, бојата е мазна и богата Зелена заштита на животната средина, повисок квалитет
♢ оваа правоаголна кутија за ткиво е изработена од стп кожа ♢ држачот за кутии за коцки pu кожа kleenex е
Quess оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна стп кожа, која е отпорна на абење и издржлива, уредн�
Крпа Покритие За Хартиена Кутија За Ткиво на лицето : висококвалитетен и цврст материјал, мазно, добро ч�
Пластика Дебела мазна пластика : Симпатичните тегли и капаците се изработени од густа пластика со мазен
Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка
80% Полиестер + 20% Полиамидни Влакна Големини : 30х15 инчи; Материјал : Микрофибер, 80% Полиестер + 20% Полиамидн�
Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка
ПВЦ Секој комплет вклучува 12 парчиња налепници за када што не се лизгаат, користете напредна технологиј
Памук Земја Како Што Е Означено Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал �
Пп Произведено во САД Или Увезено Изработени од пп материјал, еколошки Работ на чашата за четки за заби �
Суперфини Влакна Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна крпа за раце е изработена од суп
Совршена Големина : овој организатор на бања има совршена големина за складирање на вашата дневна потре
★ 【Контејнер за складирање на идеална големина】 : Нашите мерки за организатор на суета : 4,13 (ч) x 2,75 (г) во
Што и да изберете шипки за крпи современ дизајн и функционална естетика ќе дадат бесмислена завршница н
ЛЕСНО СЕ КАТЕГОРИЗИРА СО 5 ПРЕГРАДИИзградени со 5 прегради за да се категоризираат вкупно 35 кчаши за лес�
Обично бродови за 23 дена НАПРАВЕНО ВО САД од почеток до крај, од високо квалитетни полиестерски влакна, �
Со 2 парчиња фиксни вшмукувачки чаши, обезбедете силно вшмукување, погодно за инсталација на керамички �
Со база, погодно складирање Четкајте ги жлебовите, празнините, аглите итн на задниот дел од тоалетот...
Функција за заштита : Овој трансформатор на конверзија на напон има прекумерна заштита, заштита на прео�
【Екопријателски материјал】 Оваа зачекорувачка столица е рачно изработена со 100% природен бамбус матер
Бања слободен удирање ѕид виси ротирачки пешкир решетката тоалет решетката мултислој виси прачка 180° р�
Доволно Простори : оваа решетка за бања е доволно голема за складирање на предмети за домаќинството, как
Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер
Послужавник За сервирање : : Изработен со материјал за долгогодишна квалитетна употреба Бања Кујна Сало
ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈНкул и трендовски дизајн На Нашата крпа за плажа ќе ве разликува од сите други на базен
€ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА q Travelcare големи крпи за Бања за Еднократна Употреба големина е 30 "x 55" Доволна ширина и до
[Материјал] : Борадата на кадата е изработена од висококвалитетна ПП смола, која може да ја задржи водата
Памучните комплети за крпи вклучуваат една крпа за капење од 27" х 54" и една крпа од 12" х 12", која ќе ги задов
Боја : како што е прикажано Пакетот вклучува : 1*кутија за складирање Погодно за складирање на Божиќни то�
Обезбедува безбедност и доверба на корисниците со потешкотии што излегуваат од туш, има испуштена лент�
ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : 100% Полиестер Бања Килим Мат ГОЛЕМИНА : 17,7"Х 25,6 " (1,5' Х 2,1')(45СМ * 65СМ) СУПЕР МЕКА и УДОБНА : �