.

Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани д
Големина на низата : M10 / 0,4 "; Име на производот : Хекс орев; Материјал : Јаглероден челик Тежина : 340g; Содржи
Димензии : М2*3 Е прилагодено : да Број на модел : 879 HUKNLKN Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Јаглероден челик.5m
Големина : M16x30mm Број на модел : uhuguwg3g823irbj23r2gbt2uubui Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо
Комплет за класификација на ореви од не'рѓосувачки челикКомплет за класификација на ореви и завртки на
Големина : M5 x 20мм Позлатено од челик светла цинк Количина на пакувања : 24 Големина : M5 x 20мм Позлатено од ч�
Месинг топло топење вметнете ореви за греење, загревање на бакарна конец, вметнува орев SLтип двојна дво�
Големина : M4x20mm Снабдување со DIY : Електрични Стил на погон : Хекс штекер Тип на завртка : завртки за табла �
Погледнете ги спецификациите во табелата подолу за целосни детали Ако имате какви било прашања или сом�
Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка Произведено до ASME B18 Челик црн оксид над 188 не'рѓосувачки челик...
Пакетот вклучува : комплет за асортиман за миење садови од 1 x завртка (250g) Сите завртки се стандарден мет
Рамен филипс 82 ° Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Челичен црн оксид Прицврстув�
Име на производот : Тореви; Содржина на пакетот : 10 парчиња X Tореви, 10 парчиња x завртки; Главна боја : Среб�
Машински завртки со погон на Филпс Машински завртки 188 не'рѓосувачки челик Машински завртки со погон на
Ергономскиот дизајн, заштеда на време и заштеда на труд, ја намалува тешкотијата на работата Ефективна �
Поврзувачки Филипс Машинска завртка Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Прицврстувач за исправе
LG Bolt е оригинален OEM (производител на оригинална опрема) дизајниран и дизајниран за точни спецификации LG
Име на производот : UBOLT; Содржина на пакет : 4 PCS X UBOLT, некои фитинг делови; Главна боја : Сребрен тон Материј
Изработено од висококвалитетен алуминиумски материјал, и Тпатеката и митрската лента се издржливи за у
Countersunk рамна глава за да се исцрпи со површината за инсталација 188 Спајнер од не'рѓосувачки челик со рамн
Големина : Внатрешен дијаметар од 16мм Месинг позлатен метал За столбови до дијаметар до 12мм Количина на
Најчесто се користи во апликации каде што завртката или главата на завртката ќе се најде на начин на мех
Димензии : M6x10mm, боја : изгорена сина боја, дијаметар на конец : 6 парчиња Главно за модифицирање на Motocycle...
Тип на погон : Хекс штекер; Стил на глава : точка на чаша; Материјал : Челик од легура Содржина на пакетот :
Дијаметар : 5 / 16 инчи Материјал : челик Тип на нишка : 18 (груб) Облик : Висока круна Ние складираме широк спе
Направени од високо квалитетни материјали, со издржливост и отпорност на абразија, може да се користи в�
Тема : Груба / целосна нишка / Стекнат случај / црн оксид Дијаметар на конец : 1 / 213, должина : 1 1 / 2 инч...
Димензии : М2; Димензии : L : 0,8 инчи (20 мм) Компатибилен тип : T20; Пакет : Болтон Пак (Блистер) Бои : алуминиум, ц
304 материјал од не'рѓосувачки челик, не 'рѓа, анти мустаст, анти оксидација, голема цврстина нема загадув
Снабдување : обработка на дрво Тип на завртка : завртки за машина Број на модел : М5 Материјал : Не'рѓосува�
Thread Size : (durable in use) M3 / 012"; Product Name : (latest technology) Knurled Nut Material : Brass; faultless Weight : 48g Package Content : Carefully selected 100(+ / 2%) x Knu
Стил А, големина : 6x200 (2 сета) Стандарден или нестандарден : стандард Број на модел : BRT078 Материјал : Метал �
Големина : #440 x 3 / 4 инчи Рамна глава, погон на Филипс Користете со ореви или претходно навојни дупки со ис�
Големина на низата : m5 x 0,8мм; Име на производот : капа на капа; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 16g
Боја : Розово злато A Специјално совршен за мебел Полн со гроздобер стил, за украсување на вашиот дом Мож�
Внатрешна конец Вметнување Тип : 1 / 4 "20, големина на теренот 20 навои по инч, надворешен дијаметар на орев :
Пан Филипс Двоен мијалник SEM Сплит заклучување и тесни рамни мијалници Произведено на ASME B18.13 A & SAE J82 спец
Боја : завртка M3x6mm Снабдување со DIY : обработка на дрво Стил на возење : Филипс Тип на завртка : завртки за �
Димензии : М3; Димензии : L : 0,2 инчи (5 мм) Тема на темата : 0,02 инчи (0,5 мм); Класификација на јачина : 21ч Облик н�
Име на производот : вметнете еорев; Материјал : легура на цинк Главна боја : бронзен тон; Содржина на паке�
Стил на возење : Филипс Стил на глава : овален Материјал : Не'рѓосувачки челик Димензии : М35 Е прилагодено
Хексадецимален мијалник нечистотија Аб Завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 специф
Големина : M3 MMX30мм Е прилагодено : да Број на модел : Sthyaeheehdaehaeh Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Не'рѓосувач
Големина : М3, должина : 4мм Тип на завртка : Поставете завртки Број на модел : M319 Е прилагодено : да...
Големина : M12 20 парчиња Материјал : бакар Е прилагодено : да Број на модел : хексадецимални хексагонски ор�
✯ истрог и издржлив ✔ Стандардни метрички димензии Nutените и завртките се димензионираат во стандарди�
Завртките за самостојно дупчење се карактеризираат со погон на Робертсон, познат и како плоштад, или ск�
Големина : блескава боја Снабдување со DIY : Електрични Потекло : Кина на копното Големина : блескава боја..
Број на модел : Орев / завртка за мебел Тип : Ореви на заниткување Тип на единица : ЛОТ (50 парчиња / лот) Тежи
Тркалезно склопено Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Тркале�