.

进口 Повлечете го затворањето МатеријалДржач За Стапчиња Изработен Од Материјал Од Неопренови Со Издрж�
Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з
ЗАБАВА ЗА СЈАЈ ЗА УСНИ : со овој вкупен вкус и треперлива комбинација, едноставно ќе го поседувате засле�
70 метални тетоважи за накит 2 листови од 15 нараквици / ленти за раце / нараквици за глуждот 2 листови со на�
Многу разиграна, кремаста и хидратантна формула за кармин за неверојатно меки и мазни усни Убаво топење
ГОЛИ ЗАВРШИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРАВ (ГОЛИ) Нежен пресуван прав што го премачкува тенот во мек, природен сјај...
ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�
? 4,5 мл Моден Метален Течен Карминсјајни метални нијанси Карактеристични бои на усните, бојата прифаќа ж
Единствена Течна Мат Формула : Овој високо пигментиран течен кармин има технологија со мек допир, брзо ф
Сефора Крем Усна Дамка Најпродаваната кремаста, бестежинска, течна дамка за усни ги премачкува усните в
Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За
4 Во 1 Перница Компактен : целосна покриеност основа, ЗАШТИТНИК ЗА сонце ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50+ ПА++++, осветлув
Мека и мазна, лесна за мешање Нема влечење на очниот капак Сертифициран БДИХ Не се тестираат на животни..
Потребен материјал за правење кармин или мелем за усни Достапни се три типа на капацитет, можете да избе
Прикажаната Слика Е Претстава на Предметот, Ќе Добиете Од Достапниот Дел Бојата Може Малку Да Варира По�
Големина : 9, 5х2х7 см / 3, 7х0, 8х2, 7 инчи, може да собере до 3 мелеми за усни или кармини во исто време Материјал
Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з
Зајакнете ги, кондиционирајте ги и подобрете ги трепките за само 2 до 4 недели Ние гарантираме дека нашио
Дозволете Ви Да Создадете Свој Стил На Шминка,Кој Е привлечен Насекаде Тие Навистина Ја Сменија Играта �
Целосна четка со спирални влакна обезбедува брзо вчитување на формулата оваа маскара се применува како
Очи Сенката За Очи Се препушта на високопигментна формула за богата и драматична боја Тој е некомедоген
Оваа платта за сенка на очите изработен од материјал, не би ја иритирал вашата кожа Долготрајни бои и не
ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�
Тип На Кожа : Достапни Се Повеќе Бои.Погоден За Сите Прилики Не Е Лесно Да Се Избледи, Долготрајна Шминка
Луксузен метален прав квалитетна тиња текстура, Треперлива, сјајни бисери обезбедуваат интензивна, изв
2 ВО 1 МАСКАРА : 1 стап за 2 намени, првата четка е мек стил, втората четка се фокусира на тешка шминка Пласт�
Треперливата Течна Сенка За Очи Е Специјално Дизајнирана За Треперливи И Пенливи Очи За Успешно Да Го Н�
1 ПАРЧИЊА Треперливо Пенкало за Сенки 12 Различни Бои На Располагање, Вклучувајќи Треперлив Сјај Метални
❇● ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1x Avon Glimmerstick Најцрната Црна Око Лагер 1x Avon Glimmerstick Ѕвездена Ноќ Сина Око Лагер 1x Avon Gl
Сјаен Ефект Моливчето За Сенки За Очи Доаѓа Со Свој Мини Сјај Кој Содржи Светки во Проѕирна, Не претеран�
€®Сјајна Маскара● Шарената Дијамантска Маскара е како гувездено небо, елегантна и светкава Природнат�
Хидрирање супер влага кармин со интензивна боја Обезбедува претрупан, задебелена боја Мазна текстура б
За Живописно Обоени, Кадифени Меки УсниИзгледајте и чувствувајте се најдобро со комплет за усни што обе
Лагер За Усни Брзо Ги Обликува Усните За Изглед На Усните Со Потписи Со Леснотија Направете Ги Вашите Ус
[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�
Формула за градење Гелкремформулата за тежина на пердувите, формулата за гелкрем за градење го отежнув�
КРЕМ ОСТАНЕТЕ СЕНКА СТАП : Повеќенаменски крем стап за сенки за очи кој обезбедува 12часовно абење ЛЕСНА
ПРАКТИЧНО 3ПАКУВАЊЕ : Складирајте ја вашата омилена јасна маскара со еден клик за да ги намалите пакувањ
Од неутрални мат до ултра богати треперења, Нанесете сенки користејќи четка за сенки или прстот Користе
Оваа Плата За Сенки За Очи Направена Од Материјал, Нема Да Ја Иритира Вашата Кожа Долготрајни Бои И Не Е �
Природна козметика Сенка За Очи Модар Патлиџан сатен Ако не можете да го најдете предметот што ви треба,
БЕСПРЕКОРЕН, ДОЛГОТРАЕН ИЗГЛЕД НА УСНИТЕ Вистинскиот дизајн со двојна завршница На Усните ви овозможув
Одете природно или смело : имаме се што ви треба за да го постигнете вашиот изглед со потпис, за секоја пр
①Воведување на предности : ова се мултифункционални алатки за шминка што можат да се користат за кармин
ДОЛГОТРАЈНИ : Нашите КликСтапчиња ви даваат цел денпокриеност Овој мат кадифен изглед ќе остане со вас �
Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена
?●3 Парчиња Мат Кадифена Усна Боичка ● кадифена сатенска текстура се лизга на усните, светлата боја ја п
Ex Пакетот Вклучува : 2 x Акрилна Јасна Квадратна Козметичка Палета и 2 x Шпатула Забелешка : ве Молиме отст�
Создадете долготрајна, совршено обложена усна со оваа мазна облога за лизгање на усните Создадете одли�
СУПЕР СВИЛЕНА ФОРМУЛА : стапчето за убавина на контурата доаѓа со воздушна, лесна течна формула се меша �