.

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината
Висококвалитетен Материјал : Исечокот На Дрво Во Форма На Срце Е Направен од Квалификувано Дрво, Без Бру
Материјал : Дрво+волна Волна дрво : 8,6*15см Големина на bellвоно дрво : 17,512,5 см Боја : како слика Препорачана в
Оваа прекрасна бела вештачка елка е многу животна по својата форма и изглед, создавајќи ја вистинската �
Единствено црно дрво : Загарантирано е да биде непосреден привлекувач на око во кој било амбиент, направ
Доста количина : ќе добиете 6 парчиња украси за новогодишни елки во различни стилови, секој стил опфаќа 1
Постојат 43 Матирани Бери Зема Балсам Венец Батерија Дрвена Мушка Божиќна Венец Украс Постави Божиќни Г�
Чекор 1 : поврзете ја металната основа Чекор 2 : Стеблото на Дрвото е поделено на 3 сесии, само вметнете соо
? Внатрешна и надворешна употреба : Оваа низа светлина може да се користи и во затворено и на отворено (Мо
Осветлена должина 9,5 стапки Вкупната должина е 10,5 стапки Затвори користете само 1 сет од 30 светла има вкл
Полиестер, кадифе Врвен Квалитет : ова Здолниште За Новогодишна елка изработено од мек полиестер со мек
Божиќната ѕвезда главно се користи за вметнување на врвот на елката или ставање во витрината Идеален за
Елка Здолниште : 48 инчи зелена ГДин & ГЃа Божиќ гном со "Среќен Божиќ" дрво здолниште, нашата прекрасна ел�
Материјал : ПВЦ лесна жица, LED мониста за заштеда на енергија за заштеда на енергија Боја : Топло бело...
Производите вклучуваат : getе добиете перница за поддршка на новогодишна елка, дијаметарот на перницата �
ДЕДО МРАЗ ШАПКА ВРВОТ ДЕКОРАЦИЈА Елка Декорација Дрво Врвот Шапка Нос Ракавици Гном Украс Виси САМ Деко
Жичаната основа ја прави венецот лесно обликуван и обликуван Украсени со темно зелени пластични ленти �
Дизајн На Божиќно Дрво : Нашите Украси Од Дрво Од Новогодишна Елка Го Прифаќаат Божиќниот Дизајн Обоен В
[Новогодишна елка со 25 украси со топки и голема 3Д starвезда] Тинселската елка доаѓа со 7,8 инчи големи 3Д starв
25 налепници со златен сјај со Божиќна тематика 14 х 17 см за украсување на вашиот календар за доаѓање Мате�
[4 Пакувајте ги издржливите носители на божиќни порибници за мантил : ] Носителите на порибување на божиќ
LED Strip Lights Работи со Alexa : Можете да ги контролирате со вашиот мобилен телефон по апликација и Alexa, едноста�
Материјална керамика Двострана печатење со целосна ширина Изработено е од висококвалитетен бел порцел
Купете го и украсете Ја Елката сега, Вашата божиќна забава ќе биде поинаква Декорацијата во кујната, дне
Крпа Предвремено затворање Божиќни Креативни Самодоверба Дрвени Украси За Домови Студентски Подароци
Елка Стојат Револуционерен Систем За Заклучување Со Притискање Брзо Поставување И Ослободување...
Пакетот вклучува : ние ќе ви обезбедиме 1 парче биволска карирана елка со 8 Долга Опашка доволни количини
Ова Здолниште За Новогодишна елка е изработено од висококвалитетни ткаенини кои се удобни, меки и еднок
Полиестер Курт Адлер дрва здолниште 54 " круг дизајн Изработени од полиестер Везени зелени холи лисја ди�
УНИКАТНО ЦРНО ДРВО : Гарантирано Дека Ќе биде Непосредно Привлечно Око во Секој Амбиент, Направено со Цр
Копакт преносна машина за деца и возрасни Најдобри закачалки за зелена елка : Нашите големи зелени куки
Подарокот за дете од снегулка може да се користи преку целата година за играње снег, празнични прикази, �
крпа Предвремено затворање Божиќна Торба За Пакување Подароци Крафт Хартија Торба За Чување Бонбони Бо
Направено од филц, погодно за повторна и долготрајна употреба Датум 124 Божиќ доаѓањето календар со 24 пра
🎄 Стандард 15 'високи, многу простор за сегашност и изненадување 🎄 Тип на материјал : Волна за плете
Железо Куки за фенери : Божиќни украси куки во дизајн во форма на S, тие се практични и украсни Куки за укр
Направено во Мексико Направено во Мексико Замена на леќи, за употреба со LB серија, PGR серии, 24 во вкупна д�
Големина на чорап : околу 19 "x 12", отворање : 7,5 " Одлична Божиќна декорација : Оваа Божиќна порибување со за�
Закачете ги Божиќните чорапи со внимание користејќи ги овие прекрасно конструирани цврсти месинг загр�
Изработен од врвен материјал, горниот дел од елката е доволно издржлив за употреба Уникатна вкрстена шу
●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиест�
Материјал : Крпа Можете Да Ја Декорирате Спалната Соба, Можете Да Ја Декорирате Елка, Можете Да Го Ставит
Вештачка Мини Елка со Светла малата вештачка Новогодишна елка импресионира со својата свежа зелена бој
УКРАС ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА овие украси се погодни за сите новогодишни елки, што ви овозможува брзо да го �
Еколошки МатеријалСечилата на Нашата Елка Се Направени од Висококвалитетен Пвц Материјал, Што Не Само �
Божиќно дрво : Направено од квалитетен материјал, лесен и ладење Божиќно дрво со база : вештачка елка изр
Здолништето На Дрвото Е Изработено Од Висококвалитетна Композитна Ткаенина Слична На Коноп За Да Се Об�
Доволна количина : ќе добиете 30 парчиња божиќни венци целосно, тие се убави украси, доволната количина м�
Совршено како централно парче на масата или како украс на просторијата, ова дрво остава неверојатен впе
Божиќно порибување сет : Ние ќе ви обезбедиме 12 парчиња гроздобер Божиќни чорапи, дизајнирани во 3 разли�