.

●КЛИП ЗА ЛАКОВИ СО ДОЛГА ОПАШКА ● клипот за коса со лакови е направен од метален клип и мек материјал, с�
Подобрена негативна јонизатор длабоко ја поправа оштетената коса и сплит краеви за права, без фриз без �
Рачна четка за масажа : Не е потребна батерија, водоотпорна Погоден за секаков вид коса, вклучувајќи гус�
Брановидна, 26 инчи, црна, чипка предна перика Целосна, густа, тешка густина Половина рачно врзана чипка п
И ДВЕТЕ ВО ВРСКА со УПОТРЕБАТА може да создаде посовршен природен ефект на коса, преносливите и лесни с�
Ние сме посветени да обезбедиме повеќе избори за сите девојки по квалитетни производи преку нашата зре�
Нутрис сенка 60 Светло Природно Кафеава (Желад) постојаната боја на коса е чиста, природна, светлокафеава
Бургундска Чипка Фронтални Перики Човечка Коса Материјал : Бордо Чипка Предни Перики користат 100% Човеч�
①Премиум Материјал】 нашите долги брановидни перики за црни жени го користат висококвалитетниот матер
0,100,12 мм Дебелина На Кожата Стп Перики, Лесно За НосењеНевидливи Инјектирани Јазли Наоколу,Мазна И Приро
ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Капакот На Лентите за Глава беше изработен од мек кадифе со обложен внатре Основат�
Крајните Чешли ја прават оваа дијадема лесна за прицврстување во секоја коса Лесен за употреба и одличе
3 брои Шампон против првут блендакс 500 мл х 3 парчиња формулата за полнење На Блендакс 100% , со ефективна те
Засилена Тесна Ткаенина Исклучителна Изработка Природна Целосна Кутикула Усогласена; 3 Снопови За Да С�
Рачно Изработени Модни Штрасови Ленти За Глава : нашата женска лента за глава е изработена од светла кри
Квалитет на косата : 100% перика од влакна отпорна на топлина; без заплеткување, без губење на косата, свил�
БЕЗ ПОВТОРУВАЧКИ СТИЛОВИкомплетот клипови за нокти за Коса има различни форми Нема повторување на клип
Пакет : 3 брои големина : 21 / 2" (64мм) / Дијаметар х 23 / 8 "(60мм) / Должина Материјал : пластичен најлон; црна Бој�
Бохемија круг бисерни клипови за коса изработени од квалитетна легура, ги задоволуваат вашите дневни б�
ИНСТАНТ ДОПИР НА КОРЕНОТ : постојаната формула за боја на коса беспрекорно одговара на водечките нијанс
100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие
ГО ЗАЈАКНУВА РАСТОТ на КОСАТА : Маслото Од Кромид, во комбинација со Редензил, го намалува опаѓањето на к
Држачот За смолкнување За професија Е направен од дрво и е безбеден и изграден да трае Држачот За ножици
Овој накит е инспириран од пеперутка, која е најпопуларниот предмет во светот на накитот во денешно вре�
?Една недела 7 дена секој ден секоја различна боја на клип за вашата коса!со секоја различна боја за да ја
GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�
Сосема ново Одличен квалитет Одличен квалитет 3 парчиња шише со шише со алуминиумска вода празен атомиз
Прво навлажнете ги четката и вашето тело со топла вода, притиснете малку детергент на дланката, нежно тр
?●МАТЕРИЈАЛ за КОСА ● 100% Тупи За Човечка Коса За Мажи, косата на вистинските луѓе е мека и мазна, не е лес
10 Парчиња 1,7 Унца (50мл) Ја Остава Косата Да Се Чувствува Мазна И Негувана Од Коренот До Врвот, Сулфат, Бој�
Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!
}Абс Пластичен Материјал : оваа салонска количка е изработена од издржлива абс пластика која е отпорна н
1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте
Што Ќе Добиете : ќе добиете 3 црни клипови за коса од банана во различен стил кои ќе одговараат на речиси �
Направено со бакарна база метал Лесен и флексибилен за прилагодување за да одговара на сите стилови на �
ПРВО од ВАКОВ ВИД : Облакот Во Боја е првата чиста и без амонијак привремена боја за коса која е демитрај�
Четките за масажа можат да го избришат скалпот и да ја држат главата чиста Добра функција за масажа, мож�
Нема повеќе испреплетена коса : Премиум антистатички материјал влакната прават да се одмори влажната и�
DEN 1.67
Залиха
Nuestro Kit emergencia es perfecto para tu cabello pues te ayuda a repararlo, te devuelve la vitalidad manteniendo el cabello saludable, humectado y fuerte desde la raíz , controla el frizz
Направено од кристален песочник за недооценен луксуз Едноставен клип за коса кој е и елегантен Во мрзли
【2 во 1】 Големината на берберската наметка со вшмукување чаша е 65in * 55in Прилагодливото деколте го прави �
УНИКАТНА КОМБИНАЦИЈА ОД 100% ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Органски Масла и Целосно природни Блокатори Против Опаѓ�
Фризура со УБАВ ИЗГЛЕД : Долгата црна перика со шишки изгледа прекрасно и се чувствува како вистинска ко
Ладно цедено Потекнува Од Индија Комедоген рејтинг 1 40мл Органско Рицинусово Масло 30мл Девствено Масло
ЦЕЛОДНЕВЕН ВОЛУМЕН И ОТСКОКНУВАЊЕ НА КОСАТА : 24Часовниот Шампон И регенератор за Тело Тресеме Ќе помогн
100% Премиум Човечка Коса Предсудрат во Различни Класични Стилови Издржлив И Долготраен Топлина Пријате�
1Сноп За Човечка Коса : Бразилско Тело Бранови Коса 3 Снопови, Изработени од 100% Необработени Екстензии На
Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат
Камелеонска Ткаенина Миење Раце Само Направено од мека камелеонска ткаенинаматеријал, дише, удобен, ан�
Произведено Во Франција Големина : 7 см ; Приближно 2 См Широк; 2 3 / 4 Инчи Х 3 / 4 Инчи Вечна Луксузна Завршниц