.

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу преносен
Комплет за одлична вредност : Нашиот пакет вклучува 20 ти Скала за агилност со 4 куки и 10 конуси со брзина,
100% полиестер Направени во САД и увезени Отворете ги врвовите за жени за жени Затворање на двојно прстен.
Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме
Мини бендовите на Monster Elitefts Pro Monster се 41 "долги, 1 / 2" во ширина, составени од 15 слоја на латекс и дебелина од
Постелнина, памук Асанска големина, помала од големината на нас, проверете ја табелата со големина на сл
Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме
Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме
Собрани и расклопени во секунди Отстранлив без знаци на абење и преносно Ефективна обука на горниот д�
Силна отпорност на абење, висока еластичност, чувство што не е лизгање, удобно и апсорбирачко Овие ленти
100% мрежа Големи сандали со пети за жени црна чипка црни сандали за жени пета црни влечки жени црни страш�
★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�
Екранот на екранот и покажувачот : Тестер за јачина на рака има јасен приказ на екранот и приказ на покаж
Спецификации Собраните димензии се 25 "l x 23" W x 33 "H држи тегови со 2 инчен центар за дупка и мрена со краеви
Тешката триаголна кука со заклучување му овозможува да издржи истегнувања со висок интензитет, вие од п
Може да се носи со рака или над рамото Должина на рачката 67 см Димензии 38 x 42cm капацитет 10 литри вез 18 тубу
Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�
❣ Разновидни : Глупите нудат можност да таргетираат специфични мускулни групи или да добијат целосен т�
Полесна од грубо зрно плута обично се користи во други блокови од јога Лесна за решетка, површина што не
Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме
【Ергономска клупа】 Аголен седиште го намалува стресот на коленото, колкот и грбот со без напор 'рбетот
Свилената ткаенина со висока густина, само треба да се изврши малку откако ќе се натопи во вода, а потоа �
【Удобно искуство со носење】 : Мека ткаенина пријателска со кожата со супер мека и еластична мемориска
1 Цврста шестстрана полифома која е отпорна на вода, дизајнирана гумена реакција топка, отскокнува случ�
60% памук, 40% спандекс Затворање на копчињата Поло кошула за мажи Поло кошула за мажи Атлетска поло маица �
1 Едната страна за сопствено печатење, другата страна е бела 12 x 35 инчи, пакет 30x89 cm Направено од 100% микроф�
Со LCD дисплеј и функција за меморија Прикажете ја батеријата Подобрете и развијте здраво држење на тело�
● Мултифункционална употреба : Оваа лост е погодна за влечење, седишта, сквотови, седишта, истегнување н
За обука на АБС во теретана или дома Подгответе се за силата и јасност на вашиот апс во лето! АБ ролери за
Усвојување на високо квалитетен материјал, кој е дише, издржлив и удобен за носење Ергономијата спротив
Пластичната цевка на прстенот за вежбање е шуплива Тежината на прстенот за вежбање може да се прилагоди
Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога
Здрав материјализработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со антилизгање и отпо�
Рачката е отпорна на лизгање и абење : и има добра цврстина Дури и ако е силно испружено, нема потреба да �
Повлечете го затворањето Премиум ткаенина за квалитет : Овој стил има премиум мешавина од 80% најлон и 20% �
snowboard gloves waterproof gloves women black leather gloves womens hat and gloves set winter winter gloves for women bike gloves ear warmers for men black gloves women thermal gloves men c
DEN 1.67
Залиха
Фреквенција : 4 Hz 12 Hz Програмирање : 8 Прирачник / 7 Автоматско Осцилирачка амплитуда : 4 мм Капацитет на т�
Пгдами ? По купувањето : Ако некогаш се сретнете со какви било проблеми или имате какви било прашања во �
Гимнастичката флексибилност блокирајте ја нивната површина е мазна, без гребење на раката, стапалата, т
5 its со мала големина го прави удобно да се носи во џеб или торба или клип на половината со сите видови обл
Разновидна : торбата за складирање на јога е доволно разноврсна за да се користи кога одите во теретана �
▲ Солидна тубуларна структура обезбедува поголема стабилност и безбедност за вашиот спорт Пополнувањ�
DEN 296.00
Залиха
Материјал за платно : торбата за јога мат е изработена од платно, кое е лесен, издржлив и преклопен за дол
Скулптурирајте ги рацете и подигнете ги градите Добијте елегантни, цврсти и секси раце и раменици со ур
Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�
{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по
Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат
Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме
Следете ја вашата благосостојба : Фитнестракерот може да го следи вашиот сон за да ви помогне да формира